Archive for category Svadobná abeceda

Všetko, čo potrebujete vedieť.

Tu je niekoľko dôležitých faktorov, ktoré by ste mali mať na pamäti pri výbere vašej svadobnej kytice.

Vaša svadobná kytica je ústredným prvkom vašej kvetinovej výzdoby – je to doplnok, ktorý dotvára vaše nádherné šaty a bude viditeľný na každej fotografii. Takže jej dizajn, farebnosť a štýl by mali prekonať všetky očakávania.

Navyše – prvky, farebná škála a úprava kytice sa môžu odrážať nielen vo výzdobe sály, ale aj vo všetkých vašich svadobných tlačovinách. Môžete si ich preniesť na oznámenia, menovky, menu či nálepky na fľaše. Ich farba môže byť na servítkach, mašliach na stoličkách, na svadobnom logu, môžu zdobiť zasadací poriadok aj váš fotokútik.

Ale ako vytvoriť dokonalú kyticu?

(viac…)

Čítať viac

Blahoželáme – ste zasnúbení!

Ste šťastní – a chystáte sa vytvoriť najdôležitejší deň vášho doterajšieho života. Máte pocit, že sa vznášate od šťastia a okolo vás poletujú farebné motýle. No ako náhle sa usadia a vy sa trošku upokojíte, sadnete si k stolu a začnete plánovať svoj svadobný deň.

Skôr než sa nazdáte, začnú vás prenasledovať otázky a vyskakovať na vás veci, ktoré musíte vyriešiť. Akú farebnú paletu zvoliť? Akú tému? Neformálna alebo čierna kravata? Korunka alebo kvety?

Môžete cítiť tlak, stres, ale nemusíte. Nadýchnite sa a upokojte. Najlepší spôsob, ako si usporiadať myšlienky a vytvoriť si jasný plán je svadobná kniha. Pinterest nestačí :-). S jej pomocou dokážete všetkým, ktorí sa spolu s vami zúčastnia na príprave vašej svadby jasne a konkrétne ukázať čo a ako chcete. Tak vám lepšie pomôžu, aby vaša vízia ožila.

V ďalších riadkoch vám pomôžeme začať.

Ako vám môže svadobná kniha pomôcť? (viac…)

Čítať viac