Všetko, čo potrebujete vedieť.

Tu je niekoľko dôležitých faktorov, ktoré by ste mali mať na pamäti pri výbere vašej svadobnej kytice.

Vaša svadobná kytica je ústredným prvkom vašej kvetinovej výzdoby – je to doplnok, ktorý dotvára vaše nádherné šaty a bude viditeľný na každej fotografii. Takže jej dizajn, farebnosť a štýl by mali prekonať všetky očakávania.

Navyše – prvky, farebná škála a úprava kytice sa môžu odrážať nielen vo výzdobe sály, ale aj vo všetkých vašich svadobných tlačovinách. Môžete si ich preniesť na oznámenia, menovky, menu či nálepky na fľaše. Ich farba môže byť na servítkach, mašliach na stoličkách, na svadobnom logu, môžu zdobiť zasadací poriadok aj váš fotokútik.

Ale ako vytvoriť dokonalú kyticu?

(viac…)

Čítať viac

Kľúč k výnimočnej svadbe. Sú to práve drobnosti, ktoré ju vytvárajú

Medzi obzeraním sály a ochutnávkou koláčov je ľahké zabudnúť pri plánovaní svadby na maličkosti. Nestresujte 🙂 pomôžeme vám tomu predísť.

Je možné, že vám k dokonalosti chýba zdôraznenie osvetlenia, nápad na knihu hostí alebo hľadáte inšpiráciu na úžasný záver svadobného dňa. Možno vám pomôžeme 🙂 (viac…)

Čítať viac

Blahoželáme – ste zasnúbení!

Ste šťastní – a chystáte sa vytvoriť najdôležitejší deň vášho doterajšieho života. Máte pocit, že sa vznášate od šťastia a okolo vás poletujú farebné motýle. No ako náhle sa usadia a vy sa trošku upokojíte, sadnete si k stolu a začnete plánovať svoj svadobný deň.

Skôr než sa nazdáte, začnú vás prenasledovať otázky a vyskakovať na vás veci, ktoré musíte vyriešiť. Akú farebnú paletu zvoliť? Akú tému? Neformálna alebo čierna kravata? Korunka alebo kvety?

Môžete cítiť tlak, stres, ale nemusíte. Nadýchnite sa a upokojte. Najlepší spôsob, ako si usporiadať myšlienky a vytvoriť si jasný plán je svadobná kniha. Pinterest nestačí :-). S jej pomocou dokážete všetkým, ktorí sa spolu s vami zúčastnia na príprave vašej svadby jasne a konkrétne ukázať čo a ako chcete. Tak vám lepšie pomôžu, aby vaša vízia ožila.

V ďalších riadkoch vám pomôžeme začať.

Ako vám môže svadobná kniha pomôcť? (viac…)

Čítať viac

Vintage štýl má stále väčšiu obľubu.

Je výslovne romantický a zasnený.

Krásne farby pôsobiace jemne vyblednutým dojmom, hrdzavkasté odtiene a množstvo drobných detailov. Krásne plné ruže, volániky a filigránové motívy, starý papier alebo notový zápis, písmo ako rukou písané, akvarelové obrázky alebo obrázky pôsobiace ako by mali farby vyťahané slnkom. Šperky ako zo šperkovnice prastarej mamy. A kvety, množstvo kvetov – nezábudky, frézie, pivónie, hortenzie…

Oznámenia v tomto štýle sú nežné a krehké, čipkované, v cukríkových odtieňoch.

Čítať viac

Vidiecky štýl alebo country štýl je stále populárnejší.

Teplé odtiene dreva, škorice a vanilky, množstvo svetielok, prírodné dekorácie – zo slamy, dreva, sušené kvety, lampášiky na stoloch, jutovina a povrázky, nebielený papier, svadobná hostina v miestnosti s drevenými trámami, dokonca svadobná torta v tvare narezaných kruhov dreva.

Všetko môže vyvolávať veľmi teplý a civilný dojem, v ktorom sa vaši hostia budú cítiť uvoľnene a veselo.

A aj oznámenia v takýchto farbách alebo s takýmito motívmi pôsobia veselo a príjemne.

Čítať viac

Blížiaca sa jar a leto lákajú do záhrady. Alebo lákajú záhradu na vašu svadbu.

Dekorácie v jemných pastelových farbách sú plné nehy a romantiky.
Skutočné ruže sú ružové – sú krehké a majú nádych splnených snov.

Baldachýny a závesy jemne sa vlniace v teplom vánku, girlandy ruží, altánok, tylové mašle, drobné púčiky, čipkové vzory, zelené úponky, priesvitné sklenené vázičky rovnako krehké ako kvety v nich.

Záhradná svadba je jedným z top trendov v roku 2017. Je ako stvorená pre tých, ktorí majú blízko k prírode, majú radi nevtieravú, jemnú eleganciu a zároveň cítia, že im je blízke všetko nežné a romantické.

Čítať viac

Dobrý deň, budúce nevesty, budúci ženíchovia.

Je čas začať plánovať svadbu.

Chceme Vám predstaviť trendy vo svadobných výzdobach. Určite si nájdete tú svoju pravú farebnosť a budete milovať možnosti, ktoré Vám ponúkne príprave Vašej svadby.

Svadobné oznámenia, svadobné tlačoviny a dekorácie od nás budú súčasťou Vášho veľkého dňa.

A my budeme radi, ak prispejeme k tomu, aby bol dokonalý.

Farebnosti a štýly, ktoré sú efektné a romantické zároveň, sú elegantné, sofistikované, svieže – jedným slovom skvelé.

Stálicou pre svadobné dekorácie je zelená. Zeleň je nádherne kombinovateľná a úžasná aj v svojej jednoduchosti v spojení s bielou.

Zelená a biela je v lete osviežujúca a v zime pôsobí teplo. Táto kombinácia je stále elegantná a čistá.

Využiť môžete živú zeleň rovnako ako porcelánové dekorácie.

Biele ruže, jazmín, sviečky, buksus či zimolez, brečtan alebo lístie viniča, perly, biely satén, čipka, biele drevo, dokonca i ihličie – všetky tieto maličkosti môžu vytvoriť geniálnu a nevtieravú výzdobu.

A môžu tvoriť detaily vášho oznámenia.

Čítať viac